Co je idealCup

idealCup je moderní jednorázový ekologický kelímek, který je vyroben z recyklovaného rPET materiálu, obvykle z použitých PET lahví.
Co je idealCup
idealCup je moderní jednorázový ekologický kelímek, který je vyroben z recyklovaného rPET materiálu, obvykle z použitých PET lahví.
Zjistit více

idealCup jsou ekologické

idealCup jsou ekologické kelímky, které jsou vhodné pro alkoholické i nealkoholické nápoje a jsou součástí cirkulární ekonomiky. Jsme přesvědčeni, že nejlepším ekologickým řešením je využít již existující zdroje a přeměnit odpad z nich na cennou surovinu.

ekologie - situace
Vyrobené z recyklovaných materiálů

idealCup jsou recyklovatelné kelímky a další produkty vyrobené z recyklovaných materiálů. rPET materiál lze recyklovat znovu a znovu a znovu a znovu…

Vždy 100% hygienické

Ve spojitosti s hygienou a možným šířením infekcí je na místě otázka bezpečnosti používání již použitých plastových kelímků. Kelímky idealCup jsou vždy nové a 100% hygienické.

Součást cirkulární ekonomiky

Jednorázové kelímky idealCup jsou součástí cirkulární ekonomiky, udržitelného rozvoje. Zvyšují kvalitu životního prostředí díky efektivitě produkce.

rPET 0% nově vytěžené ropy

Díky idealCups staré použité PETky nekončí na skládkách či ve spalovnách, ale slouží dál svým uživatelům. Zamezují tvorbě odpadu a trh díky nim nepotřebuje plastové kelímky vyráběné z nově vytěžené ropy.

Do řady idealCup patří i další produkty

Kromě rPET kelímků to jsou vložky do kelímků, které umožňují povýšit nabízené drinky na novou úroveň. Vypouklá a plochá víčka s otvorem na brčko nebo bez. Kombinací těchto doplňků a trochou vaší kreativity získáte fresh drinky pro letní osvěžení nejen na hudebním festivalu.

Produkty idealCup
Tak na co ještě čekáte

Objednejte si kelímky a další produkty idealCup na našem eshopu. Nebo si nechte spočítat nabídku na míru a staňte se našimi velkoobchodními partnery. Získáte výhodnější ceny a luxusní zákaznický servis.

Produkty v eshopu
Zákaznické oddělení